Pescuit Stationar

Acum este 28 Sep 2024, 23:31

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 53 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Se deschide DAIA !!!
MesajScris: 30 Mar 2010, 20:19 
Neconectat

Membru din: 09 Mar 2010, 12:36
Mesaje: 25
am fost duminica si luni pana acolo nu am pescuit doar am adunat informatii duminica sa prins destul de putin pe cand luni sa luat un crap de 6 kg si 2 de un kil si ceva deci la fel :lol: :lol: manca foarte slab deoarece pestii nu s-au acomodat cu balta si eu am vrut sa ma duc dar nu se merita adica nush cand se merita sa te duci la daia :lol: :lol: :lol: asteptam sacelu sa se deschida 8-) 8-) 8-)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Se deschide DAIA !!!
MesajScris: 31 Mar 2010, 19:07 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
Daca nu apar cataclisme sau alte chestiuni naspa , vineri sunt acolo.Vom vorbi dupa aia , eventual(sper sa am la ce) poze. ;)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Se deschide DAIA !!!
MesajScris: 31 Mar 2010, 19:41 
Neconectat

Membru din: 07 Noi 2009, 07:48
Mesaje: 42
valentyin002 scrie:
am fost duminica si luni pana acolo nu am pescuit doar am adunat informatii duminica sa prins destul de putin pe cand luni sa luat un crap de 6 kg si 2 de un kil si ceva deci la fel :lol: :lol: manca foarte slab deoarece pestii nu s-au acomodat cu balta si eu am vrut sa ma duc dar nu se merita adica nush cand se merita sa te duci la daia :lol: :lol: :lol: asteptam sacelu sa se deschida 8-) 8-) 8-)


eu am fost marti adica 30.03.2010 si am pescuit la match si feeder si nu am avut nici o trasatura toate ziua.

am pescuit cu benzar capsuni+vde capsuni aditiv. S-a prins numai in cateva locuri pe balta.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Se deschide DAIA !!!
MesajScris: 31 Mar 2010, 19:56 
Neconectat

Membru din: 24 Ian 2010, 20:18
Mesaje: 109
Localitate: Alba Iulia
Pai Aline vremea zice ca e de partea ta sper sa faci treaba si sa imi zici si mie ce si cum ca eu ma gandeam luni a 2 dupa Mare Sarbatoare.....sa fac o iesire.....Iacob in ce zone de pe balta s-a prins ..crap sau ce sa luat ...mai multe bucati 7 8 sau 1 2 ???


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Se deschide DAIA !!!
MesajScris: 01 Apr 2010, 19:34 
Neconectat

Membru din: 07 Noi 2009, 07:48
Mesaje: 42
radu_t scrie:
Pai Aline vremea zice ca e de partea ta sper sa faci treaba si sa imi zici si mie ce si cum ca eu ma gandeam luni a 2 dupa Mare Sarbatoare.....sa fac o iesire.....Iacob in ce zone de pe balta s-a prins ..crap sau ce sa luat ...mai multe bucati 7 8 sau 1 2 ???


s-a pescuit pe balta mica

de dimieata s-a prins in jur de 5 bucati sub gunoaie, pe partea cu dealul.

dupa amiaza s-a prins in jur de 10 bucati pe partea cu drumul de la izvor in stanga spre Daia, cum stai cu fata spre balta.

eu am pescuit pe partea cu drumul de la izvor in dreapta. Dupa cum am scris mai sus nici nu m-au intrebat ce caut pe balta.

Asta e, poate data viitoare.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Se deschide DAIA !!!
MesajScris: 02 Apr 2010, 18:24 
Neconectat

Membru din: 07 Noi 2009, 07:48
Mesaje: 42
alintudose scrie:
Daca nu apar cataclisme sau alte chestiuni naspa , vineri sunt acolo.Vom vorbi dupa aia , eventual(sper sa am la ce) poze. ;)



acum ca vineri a trecut, poate ne spune Alin cum a fost pescuitul la Daia????

si poate ne incanta cu ceva poze...........


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Se deschide DAIA !!!
MesajScris: 02 Apr 2010, 21:16 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
Kappa.ro m-a facut sa aman pana sambata , ca prezicea ploaie... Si a fost un senin si-un soare... :lol: :lol: :lol:
Dimineata sunt pe ei. ;) Azi am fost doar in recunoastere... :mrgreen:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: SE DESCHIDE SI SACEL 4
MesajScris: 03 Apr 2010, 06:16 
Neconectat

Membru din: 05 Noi 2009, 17:38
Mesaje: 364
iacob scrie:
valentyin002 scrie:
am fost duminica si luni pana acolo nu am pescuit doar am adunat informatii duminica sa prins destul de putin pe cand luni sa luat un crap de 6 kg si 2 de un kil si ceva deci la fel :lol: :lol: manca foarte slab deoarece pestii nu s-au acomodat cu balta si eu am vrut sa ma duc dar nu se merita adica nush cand se merita sa te duci la daia :lol: :lol: :lol: asteptam sacelu sa se deschida 8-) 8-) 8-)


Toata lumea asteapta sa se deschida o pista adevarata, nu ?

Noi speram sa veniti cu placere si sa prindeti peste. Cu cit mai mult, cu atit mai bine !!!

Am lucrat putin saptamina trecuta, a plouat mult pe aici. Am adus primele masini cu balastru, in speranta ca voi putea lucra la amenajarea pistei 1, de la casa de furaje spre coada. Ca sa putem deschide macar o parte (30-35 de locuri) pe 10-11 aprilie.

Ce facem cu taxa ?

Michel D., adm.balti.


Ultima oară modificat de logitax pe 04 Apr 2010, 15:37, modificat 1 dată în total.

Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: SE DESCHIDE SI SACEL 4
MesajScris: 03 Apr 2010, 17:48 
Neconectat

Membru din: 07 Noi 2009, 07:48
Mesaje: 42
logitax scrie:

Ce facem cu taxa ?

Michel D., adm.balti.


eu am facut o propunere in postul cu popularile pe care le faceti.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Se deschide DAIA !!!
MesajScris: 03 Apr 2010, 17:56 
Neconectat

Membru din: 07 Noi 2009, 07:48
Mesaje: 42
alintudose scrie:
Kappa.ro m-a facut sa aman pana sambata , ca prezicea ploaie... Si a fost un senin si-un soare... :lol: :lol: :lol:
Dimineata sunt pe ei. ;) Azi am fost doar in recunoastere... :mrgreen:



cred ca te-a ploat pana la urma la Daia azi daca ai fost la pescuit. La Blaj a fost astazi o ploaie rece o juma de zi.


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 53 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.100s | 11 Queries | GZIP : Off ]