Pescuit Stationar

Acum este 23 Sep 2024, 23:28

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 44 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Finala Nationala U22
MesajScris: 09 Ian 2011, 20:03 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 09:07
Mesaje: 1718
Daca stiu bine campionatul U22 se va organiza pe raul Arno,cand am pescuit in el nu curgea si nici acum nu cred ca curge!Mai mult era un curent asemanator cu Megidia.Popa Dragos s-a descurcat cel mai bine acolo.Pestii de baza erau carasii mari prins la rama,crap si ceva clean.Plute normale inte 1-3gr,nada galbena cu aroma de portocale - lamaie,intretinerea cu viermi colati,forfac de 50-100cm.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala Nationala U22
MesajScris: 09 Ian 2011, 20:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 28 Mar 2010, 22:16
Mesaje: 459
Localitate: SIBIU
sapsiluap scrie:
Da, asa e ... :roll:
Dar parerea mea e ca pe orice rau , chiar si pe Dunare nu poti face un concurs unde o sa fie pestele mare baza !

zi direct ce propui, zi varianta :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala Nationala U22
MesajScris: 09 Ian 2011, 20:52 
Neconectat

Membru din: 22 Oct 2009, 19:22
Mesaje: 877
Localitate: Cluj- Napoca
propunera mea Doripesco :lol: , apoi cred ca ar fi ok Varsoltu , sau orice locatie daca acolo se va desfasura finala pe echipe :mrgreen:

_________________
Paul Ispas


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala Nationala U22
MesajScris: 10 Ian 2011, 09:59 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
Poiana Doru scrie:
sapsiluap scrie:
Da, asa e ... :roll:
Dar parerea mea e ca pe orice rau , chiar si pe Dunare nu poti face un concurs unde o sa fie pestele mare baza !

zi direct ce propui, zi varianta :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Olt , sub baraj Avrig. Curge , peste mediu , loc de desfasurare... Intrebati-l pe unu' Doru... ar trebui sa stie... :lol: :lol: :lol: :lol: Dar depinde nivelul de uzinare... :(


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala Nationala U22
MesajScris: 10 Ian 2011, 11:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
ar fi bine sa intri si tu la juniori sa aiba baietii pe cine sa bata adica carne de tun prostule ca habar nu ai cu ce se mananca pescuitul..deja nu te mai suport :twisted:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala Nationala U22
MesajScris: 16 Ian 2011, 15:36 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Iul 2010, 12:47
Mesaje: 105
as vrea sa precizez cateva locati pt finala:doripesco, varsolt, sacel 4 , sau pe dunare undeva unde putem face o pista egala. astept raspunsuri pro si contra.

_________________
Succés garanti!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala Nationala U22
MesajScris: 16 Ian 2011, 19:23 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
adi petrisor scrie:
ar fi bine sa intri si tu la juniori sa aiba baietii pe cine sa bata adica carne de tun prostule ca habar nu ai cu ce se mananca pescuitul..deja nu te mai suport :twisted:

Tu ce dreaq faci aici? Schimbi categoria??? Boule!!! Nici eu nu te suport , dar ce m-as face fara fraier... Multa sanatate in continuare !!! :lol: :lol: :lol: :lol: ... in oasele mele... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala Nationala U22
MesajScris: 17 Ian 2011, 09:26 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
alintudose scrie:
adi petrisor scrie:
ar fi bine sa intri si tu la juniori sa aiba baietii pe cine sa bata adica carne de tun prostule ca habar nu ai cu ce se mananca pescuitul..deja nu te mai suport :twisted:

Tu ce dreaq faci aici? Schimbi categoria??? Boule!!! Nici eu nu te suport , dar ce m-as face fara fraier... Multa sanatate in continuare !!! :lol: :lol: :lol: :lol: ... in oasele mele... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



dat fiind faptul ca esti prietenul meu sa stii ca te-am rezolvat in sfarsit cu ce mai rugat de atata timp,ti-am gasit un penis second hand dar mai intai trebuie sa vi sa-l palmezi sa vezi daca-ti place ...dar grabestete ca trebuie inmormantat ..... :lol: :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala Nationala U22
MesajScris: 17 Ian 2011, 10:26 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
Se scrie-citeste-zice "palpezi" , adica ceea ce faci tu seara de seara sub patura. :mrgreen:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala Nationala U22
MesajScris: 17 Ian 2011, 13:41 
Neconectat

Membru din: 04 Noi 2009, 10:54
Mesaje: 1278
zsolt scrie:
Daca stiu bine campionatul U22 se va organiza pe raul Arno,cand am pescuit in el nu curgea si nici acum nu cred ca curge!Mai mult era un curent asemanator cu Megidia.Popa Dragos s-a descurcat cel mai bine acolo.Pestii de baza erau carasii mari prins la rama,crap si ceva clean.Plute normale inte 1-3gr,nada galbena cu aroma de portocale - lamaie,intretinerea cu viermi colati,forfac de 50-100cm.



Mai baieti ! Baba Iosif , Doru etc...voi nu cititi ce scrie Zsolt ????????? Nu pricepeti nimic ??????? Gasiti o locatie asemanatoare cu ce veti avea la Mondiale !


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 44 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.134s | 11 Queries | GZIP : Off ]