Pescuit Stationar

Acum este 23 Sep 2024, 23:30

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 44 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Finala Nationala U22
MesajScris: 17 Ian 2011, 22:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Oct 2009, 19:46
Mesaje: 1588
:lol: :lol:

_________________
Magazin online
http://www.hobbyfish.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala Nationala U22
MesajScris: 18 Ian 2011, 15:04 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 28 Mar 2010, 22:16
Mesaje: 459
Localitate: SIBIU
Baietii propuneti niste piste, eu nu ma bag .Poate avem noroc si nu se prinde peste mare la mondiale.(dam in scurt dupa ciurliburli ,scz nu m-am putut abtine) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala Nationala U22
MesajScris: 18 Ian 2011, 21:07 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
BabaJosif scrie:
Veronica Ispas scrie:
zsolt scrie:
Daca stiu bine campionatul U22 se va organiza pe raul Arno,cand am pescuit in el nu curgea si nici acum nu cred ca curge!Mai mult era un curent asemanator cu Megidia.Popa Dragos s-a descurcat cel mai bine acolo.Pestii de baza erau carasii mari prins la rama,crap si ceva clean.Plute normale inte 1-3gr,nada galbena cu aroma de portocale - lamaie,intretinerea cu viermi colati,forfac de 50-100cm.



Mai baieti ! Baba Iosif , Doru etc...voi nu cititi ce scrie Zsolt ????????? Nu pricepeti nimic ??????? Gasiti o locatie asemanatoare cu ce veti avea la Mondiale !

Buna Doamna Vera.
Eu am deschis accest topic chiar pentru ca sa se gaseasca o pista asemanatoare cu pista de la Mondiale.Nu sunt de acord de loc cu Doripesco sau orice balta am si scris casi propunere Medgidia sau Calaras.Acuma baieti trebe sa aleaga eu am trecut la seniori.


Condoleante... :( :( :( :( :( :(


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala Nationala U22
MesajScris: 25 Ian 2011, 22:33 
Neconectat

Membru din: 10 Dec 2009, 07:55
Mesaje: 4
Sunt zone bune pe Dunare unde se pot organiza antrenamente,cu maluri uniforme sau taluzate.Iar pe canalul Dunare-Marea Neagra ,daca cota apei la Cernavoda depaseste 350, apa curge intr-o singura directie, adica spre varsare in mare. Daca apa e sub 350,apa curge in ambele sensuri pe intervale scurte de timp 5-10 minute,ceia ce face pescuitul si mai intersant :) Anul asta o sa fie foarte multa platica si ciortan pe canal,din popularea de anul trecut .
Numai bine .


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 44 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.119s | 11 Queries | GZIP : Off ]