Pescuit Stationar

Acum este 29 Sep 2024, 12:18

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 323 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 33  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: campionat de pescuit stationar cu mai multe etape
MesajScris: 04 Ian 2010, 09:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
problema e cat se poate de simpla,totul se rezuma la bani si la dorinta ajvps-ului,
se merge la sedinta se voteaza pt 3 etape,spun eu ca pentru inceput e bine,se aleg 5-6 locatii,se pun intr-un bol ,se trag la sort doat 3,si asta ar fi o metoda simpla dupa parerea mea.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: campionat de pescuit stationar cu mai multe etape
MesajScris: 04 Ian 2010, 11:18 
Neconectat

Membru din: 27 Oct 2009, 19:24
Mesaje: 595
Localitate: nitu vasile braila
adi ne invartim in cerc...nu e simplu pt ca agvps nu vor investi in plus degeaba. iar noi o sa ne triem si dupa factorul financiar.
repet ...eu vad rezolvarea astfel: 2 campionate in paralel.
1 campionat al amatorilor cu manse usoare , fara tematica , dar dupa sistemul actual cu asociatie , judet, interjudet , finala . la fiecare concurs va fi o taxa de 5-10 lei care vor merge pentru sustinerea celor care merg la mondiale . 1 zi antrenam 2 manse 2 zile.

1 campionat al elitei in urma caruia se va alege echipa pt mondiale [individual] . oamenii se vor inscrie la inceputul anului , vor alege etape din cupele particulare care vor puncta intr-un clasament . aici treaba agvps este sa trimita un obs la fiecare cupa si sa organizeze o etapa pe o apa cu curent. etapa pe care eu as considera-o obligatorie.

toata lumea e multumita iar agvps nu cheltuie bani in plus . nu vorbesc de faptul ca cei care pleaca la mondiale vor primi ceva banuti.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: campionat de pescuit stationar cu mai multe etape
MesajScris: 04 Ian 2010, 11:25 
Neconectat

Membru din: 27 Oct 2009, 23:41
Mesaje: 1271
adi petrisor scrie:
problema e cat se poate de simpla,totul se rezuma la bani si la dorinta ajvps-ului,
se merge la sedinta se voteaza pt 3 etape,spun eu ca pentru inceput e bine,se aleg 5-6 locatii,se pun intr-un bol ,se trag la sort doat 3,si asta ar fi o metoda simpla dupa parerea mea.

super tare ideea si din aceste trei etape sa fie una pe apa curgatoare.{cum a zis si Bogdan}


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: campionat de pescuit stationar cu mai multe etape
MesajScris: 04 Ian 2010, 12:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
stanciutoni scrie:
adi petrisor scrie:
problema e cat se poate de simpla,totul se rezuma la bani si la dorinta ajvps-ului,
se merge la sedinta se voteaza pt 3 etape,spun eu ca pentru inceput e bine,se aleg 5-6 locatii,se pun intr-un bol ,se trag la sort doat 3,si asta ar fi o metoda simpla dupa parerea mea.

super tare ideea si din aceste trei etape sa fie una pe apa curgatoare.{cum a zis si Bogdan}


ar fi tare aia cu apa curgatoare......atunci sa vezi....


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: campionat de pescuit stationar cu mai multe etape
MesajScris: 04 Ian 2010, 18:39 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
[/quote]

Toni , parerea bolovanilor conteaza , in plus este un alint din partea mea pentru ei ! :lol: :lol: :lol:
Daca erau mai multe etape , faze , cum vrei sa spui , un pescar bun putea depasi o mansa cu ghinion si putea recupara , norocul fiind un factor mult mai mic in sistemul cu mai multe etape...Asta voiam sa precizez. In rest , tie si celor din jurul tau , bafta la baboi in 2010! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]
sefu,dar daca se tine finala pe o pista fara standuri cu ghinion sau noroc n-ar fi mai bine. ;)[/quote]
Numeste-o tu pe aia perfecta. ;)
Da' sa nu fabulezi , ca trimit motii sa-l castreze pe Fane Babanu! :mrgreen:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: campionat de pescuit stationar cu mai multe etape
MesajScris: 04 Ian 2010, 18:53 
Neconectat

Membru din: 27 Oct 2009, 23:41
Mesaje: 1271
alintudose scrie:


Toni , parerea bolovanilor conteaza , in plus este un alint din partea mea pentru ei ! :lol: :lol: :lol:
Daca erau mai multe etape , faze , cum vrei sa spui , un pescar bun putea depasi o mansa cu ghinion si putea recupara , norocul fiind un factor mult mai mic in sistemul cu mai multe etape...Asta voiam sa precizez. In rest , tie si celor din jurul tau , bafta la baboi in 2010! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]
sefu,dar daca se tine finala pe o pista fara standuri cu ghinion sau noroc n-ar fi mai bine. ;)[/quote]
Numeste-o tu pe aia perfecta. ;)
Da' sa nu fabulezi , ca trimit motii sa-l castreze pe Fane Babanu! :mrgreen:[/quote]

CIUSLEA , adincime egala,peste mult{platica,morunas,caras ,ciortan,oblet,babusca}si atentie
fara vegetatie daca nu ma crezi intreaba-l pe Zolt [el a fost si a vazut,poate sa confirme]


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: campionat de pescuit stationar cu mai multe etape
MesajScris: 04 Ian 2010, 19:22 
Neconectat

Membru din: 28 Oct 2009, 21:40
Mesaje: 17
@alintudose
Pe "Fane" lasa-l tata, ca mare mirare sa nu fii si tu straaaanepotul lui ca legenda spune ca mult i-au placut doamnele... :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: campionat de pescuit stationar cu mai multe etape
MesajScris: 04 Ian 2010, 20:33 
Neconectat

Membru din: 31 Oct 2009, 21:53
Mesaje: 135
stanciutoni scrie:
CIUSLEA , adincime egala,peste mult{platica,morunas,caras ,ciortan,oblet,babusca}si atentie
fara vegetatie daca nu ma crezi intreaba-l pe Zolt [el a fost si a vazut,poate sa confirme]

Pana raspunde Zolt voi pune cateva poze. Scuze pentru deranj :D


Fişiere ataşate:
IMG_1027 [800x600].jpg
IMG_1027 [800x600].jpg [ 88.19 KiB | Vizualizat de 4683 ori ]
IMG_1030 [800x600].jpg
IMG_1030 [800x600].jpg [ 91.06 KiB | Vizualizat de 4683 ori ]
IMG_1028 [800x600].jpg
IMG_1028 [800x600].jpg [ 92.18 KiB | Vizualizat de 4683 ori ]

_________________
Trebuie sa vrei cu adevarat ceea ce vrei!
Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: campionat de pescuit stationar cu mai multe etape
MesajScris: 04 Ian 2010, 20:50 
Neconectat

Membru din: 22 Oct 2009, 20:24
Mesaje: 993
Localitate: oradea
super arata balta am auzit ca are si peste
sau ne mai pu tu niste poze cu pesti?????
Imagine


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: campionat de pescuit stationar cu mai multe etape
MesajScris: 04 Ian 2010, 21:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
LUUMMMEEEEEE DA CIINNEEEEIIIIIII BBLLOOONNDDAAAAA?????? DACA SE TINE ACOLO FINALA NU MA LAS..... :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 323 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 33  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.134s | 14 Queries | GZIP : Off ]