Pescuit Stationar

Acum este 06 Oct 2024, 14:28

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 437 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 44  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Feedback la rubrica vanzare-cumparare !
MesajScris: 02 Mar 2014, 14:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 07:05
Mesaje: 2467
elefanthis scrie:
Un pumn de bile albe ptr dl Zsolt Benzar, un DOMN adevarat, daca se poate spune asa! :D Daca mai era nevoie! Toata stima!


Si cu "molineta" si "mitraliera" cum a ramas?

_________________
Habar n-are broasca ce-i ala oceanul!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Feedback la rubrica vanzare-cumparare !
MesajScris: 02 Mar 2014, 14:31 
Neconectat

Membru din: 10 Ian 2013, 17:17
Mesaje: 369
Localitate: SUCEAVA
BILA MARE NEAGRA ptr mitraliera20, ptr modul in care considera el ca se fac vanzarile! :cry: :evil: ...Produs deteriorat, il sun nu raspunde, un singur raspuns la PM si ala in sictir, ma ia peste picior... :twisted: Respect?! Pfui... :oops: Ce sa mai zic de rusine, nu mai exista asa ceva in ziua de azi!...


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Feedback la rubrica vanzare-cumparare !
MesajScris: 04 Mar 2014, 18:34 
Neconectat

Membru din: 10 Ian 2013, 17:17
Mesaje: 369
Localitate: SUCEAVA
truia scrie:
elefanthis scrie:
Un pumn de bile albe ptr dl Zsolt Benzar, un DOMN adevarat, daca se poate spune asa! :D Daca mai era nevoie! Toata stima!


Si cu "molineta" si "mitraliera" cum a ramas?

A ramas ca o sa-i "mitralieze" baietii cu ochi albastri de la economic! :mrgreen: Si eu le dau "molineta" inapoi...
Pacat, truia, ca mai sant si din astia ce fac oamenii de ras...De fapt toata padurea are si niste uscaturi...
Nu ca as fi eu cel mai bun si cel mai drept, dar pe unde merg si in ceea ce fac, tot timpul las loc de buna ziua! :oops:
Ca nu se stie in viata, deal cu deal se intalneste, d'apoi om cu om!... :D


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Feedback la rubrica vanzare-cumparare !
MesajScris: 04 Mar 2014, 23:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Aug 2011, 09:50
Mesaje: 727
Localitate: Iasi
Baga ceva detalii despre omul asta ( pusca automata asta ) sa nu mai arda si pe altii : nume , prenume ,adresa , numar telefon ,etc .

_________________
Chiar daca nu ai probleme cu vederea , sigur ai nevoie de ochelari sa poti vedea realitatea ...
https://www.youtube.com/watch?v=31-ZzoS ... w&index=15


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Feedback la rubrica vanzare-cumparare !
MesajScris: 05 Mar 2014, 17:18 
Neconectat

Membru din: 25 Iun 2010, 07:44
Mesaje: 1039
Localitate: Medias
Bila alba pentru userul "Boti_Koszorus". Recomand 100%.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Feedback la rubrica vanzare-cumparare !
MesajScris: 05 Mar 2014, 17:32 
Neconectat

Membru din: 25 Iun 2010, 07:44
Mesaje: 1039
Localitate: Medias
Stimate d-le Elefantis!
Pentru a veni in sprijinul tuturor forumistilor va recomand sa dati detalii despre userul cu care ati avut probleme. Adica sa ne spuneti/scrieti numele si localitatea. Spun aceasta deoarece dansul isi schimba userul si pacaleste pe alti pescari de pe acest forum sau de pe altul. Povestea o cunostem. Ati prezentat-o aici http://www.pescuitstationar.ro/forum/viewtopic.php?f=6&t=7679 si bine ati facut ca ati depus plangere la politie. Pe acest forum nu dorim asemenea persoane. Deci, asteptam informatii de la dvs.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Feedback la rubrica vanzare-cumparare !
MesajScris: 05 Mar 2014, 18:57 
Neconectat

Membru din: 10 Ian 2013, 17:17
Mesaje: 369
Localitate: SUCEAVA
Daca mai era nevoie, bila MARE ALBA ptr korda team ! :D Jos cu palaria! :D


Ultima oară modificat de elefanthis pe 05 Mar 2014, 19:16, modificat 1 dată în total.

Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Feedback la rubrica vanzare-cumparare !
MesajScris: 05 Mar 2014, 19:04 
Neconectat

Membru din: 10 Ian 2013, 17:17
Mesaje: 369
Localitate: SUCEAVA
Salutare! :D E o chestie suspecta aici: prima oara am vb la telefon cu Bran Gheorghe, mi-a zis ca e ok mulineta, am negociat putin si mi-a trimis un mesaj cu un nr de cont, care s-a dovedit a nu fi al lui, ci al lui Ionut Ghe Ilisei, asa a zis d-na de la banca...Am vb iar cu nenea Gigi, mitraliera20, si mi-a zis ca e o problema cu, contul lui, de asta mi-a trimis alt cont, al unui ''prieten'', Oprea Gabriel, cont in care am facut plata. :D De obicei asa se procedeaza pe -aici, mai rar care trimit sa vezi produsul si apoi achiti...Ok, suveica a functionat...Nenea asta, gigi mitraliera20, este din Buhusi, Bc, Str. N. Balcescu, Nr.3, bl.8, Sc.A, Ap.12, cel putin asa scrie pe pachet!
Desfac pachetul si sa-mi cada fata, o cioarsa de mulineta cu , care cred ca a batut nucii si a spart nucile cu ea :lol: :lol: :lol: Nici mulinetele mele vechi nu arata asa... :lol: :lol: :lol:
Incerc sa vb cu el, nu raspunde la telefon, dau pm, dau mesaje, nimic...Intr-un tarziu, catadicseste sa raspunda, ceva in stilul: '' prietenas nu e vina mea e vina ta tu nu ai cerut poze si mulineta nu era a mea era a unui prieten cu el ai vb la tel /// NUMAR TELEFON, a cui o fi, 0740125712
Ok, acuma restul de probleme le rezolva cei de la politie, care , cine, ce si cum, iar eu ma prind sa le-o trimit (mulineta) inapoi asa cum era...Oricum, o sa dureze...dar asta e , mi-au zis cei de la economica, fraude si inselaciuni... ceva de genul... eu le-am trimis toate datele, urmeaza sa caute, etc, etc...
Cam asta e... Deci daca incearca sa va vanda ceva acest tip sau cine o fi, userul mitraliera20, e un mare si fin tzepar...a studiat el piata, problema este ca, cu mine i-a mers... :lol:
Multumesc de mesaj, si de sustinere! :D Inseamna ca nu m-am inselat, mai sant si oameni de treaba pe-aici... :D :D :D Respect!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Feedback la rubrica vanzare-cumparare !
MesajScris: 06 Mar 2014, 17:58 
Neconectat

Membru din: 25 Iun 2010, 07:44
Mesaje: 1039
Localitate: Medias
Complicata situatie. Nici nu stiu ce sa zic.
http://www.pescuitstationar.ro/forum/viewtopic.php?f=6&p=86189
http://www.pescuitstationar.ro/forum/viewtopic.php?f=6&p=83384
http://www.infopescar.tv/forum/viewtopic.php?forum_uri=vanzari&t=5931&start


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Feedback la rubrica vanzare-cumparare !
MesajScris: 06 Mar 2014, 18:00 
Neconectat

Membru din: 25 Iun 2010, 07:44
Mesaje: 1039
Localitate: Medias
Am colaborat cu userul "Poiana Doru" si totul a fost OK. Multumesc!


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 437 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 44  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.122s | 12 Queries | GZIP : Off ]