Pescuit Stationar

Acum este 28 Sep 2024, 18:27

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 12 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Power gum
MesajScris: 18 Oct 2011, 20:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Iun 2011, 16:51
Mesaje: 124
Localitate: Suceava
fflorin scrie:
Arthur ai aici o discutie interesanta si daca ai timp si interes sa citesti tot ai sa obti niste info utile. Numai bine si lecturare placuta:http://www.feederfishing.ro/forum/viewtopic.php?f=4&t=394 sau topicul intitulat DE CE SE FOLOSESTE GUMA LA FEEDER.......?????VOI FOLOSITI? - by Adi Petrisor.


Pareri si pro si contra, eu joi fac o iesire pe suceava din nou si ma gandesc sa folosesc guma pentru prima data. De asta tot caut raspunsuri peste raspunsuri. Am vazut in acel topic discutii si pro si contra. Batul este unul moale, ET Rubin Match Feeder chiar is curios cum o sa reactioneze elasticul. Dar tot sunt nedumerit daca sa las ca in imaginea de mai sus sau daca sa pun la forfac doar.

_________________
Nu`i frumos ce e frumos, e frumos ce`mi place mie...


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Power gum
MesajScris: 19 Oct 2011, 13:29 
Neconectat

Membru din: 21 Mar 2011, 16:47
Mesaje: 62
Artur scrie:
chiar is curios cum o sa reactioneze elasticul. Dar tot sunt nedumerit daca sa las ca in imaginea de mai sus sau daca sa pun la forfac doar.

si eu sunt curios!!incearca ambele variante,,dar sa intri neaparat vineri sa ne spui si noua!!mie la curiozitate mare mi se umfla o țîțâ!!asa ca ai grija cum faci!!!
(daca esti baiat cuminte iti aduc la vara un plic de quik change beads de la drennan sau korum)!


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 12 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.018s | 11 Queries | GZIP : Off ]